Site logo
Yurt Hakkında

Sizlerin başarılı bir öğrencilik hayatı geçirmesine katkıda bulunacak ve mutlu bir öğrencilik hayatı için ihtiyaç duyduğunuz konforu sağlayacak, kendinizi evinizde hissedeceğiniz Özerin Zeytinlik Öğrenci Yurduna davet ediyoruz.

✔ 92 yatak kapasitesi bulunan Özerin Zeytinlik Öğrenci Yurdu, Girne’nin Zeytinlik bölgesinde bulunmaktadır.

✔ Yurdumuz Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Milli Eğitim, Kültür ve Spor Bakanlığı tarafından onaylanmış bir özel öğrenci yurdudur.

✔ 2019 yılında hizmete giren yurdumuz; Girne Amerikan Üniversitesi’ne 1,5 km, Girne Üniversitesi’ne 5 km, Kıbrıs İlim Üniversitesi’ne 5,1 km, Uluslararası Final Üniversitesi’ne 8 km uzaklıktadır. Ayrıca yurdumuz şehir merkezine 3 km uzaklıkta olmakla birlikte Girne bölgesi üniversiteler bölgesine giden otobüslerin duraklarına yürüme mesafesindedir. Süpermarket, cafe, restaurant ve eğlence alanlarına yürüme mesafesindeyiz.

✔ Çağdaş, güvenli ve teknolojik yurt hizmetini siz değerli öğrencilere sıcak bir ortamda sunuyoruz.

✔ Öğrenci memnuniyeti prensibimizdir, konforlu odalarımız rahatınızın güvencesidir. Tek kişilik ve iki kişilik odalarımız mevcuttur. İstekleriniz ve problemleriniz için anında çözüm sağlayabilecek personelimiz 7/24 hizmetinizdedir. Oda girişlerimizde kartlı geçiş sistemimiz mevcuttur ve kameralı güvenlik sistemimiz ile size güvenli konaklama imkanı sunmaktayız.

✔ Odalar personelimiz tarafından temizlenmektedir. Çamaşırlarınızı çamaşırhanede yıkayabilir, kurutma makinesinde kurutabilir ve ütüleyebilirsiniz.

✔ Wireless hizmetimiz ücretsizdir.

✔ Zemin katta bulunan Karşılama Lobisi Cafe’de misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Televizyon izleme bölümümüz, revirimiz, ferah çalışma salonlarımız hizmetinizdedir.

✔ Açık ve kapalı oturma alanlarımız, bahçemiz, spor salonumuz ve çalışma odalarımız mevcuttur.

✔ Yurdumuzun deniz ve dağ manzarası vardır ve modern mimarimiz ile güzel bir eğitim hayatı geçirmeniz için buradayız.

Hizmetler
Yurt Hakkında
  • Oda Tipleri: Tek Kişilik, Çift Kişilik
İlçe
  • Yoruma Kapalı