Yurt Hakkında

Sizlerin başarılı bir öğrencilik hayatı geçirmesine katkıda bulunacak ve mutlu bir öğrencilik hayatı için ihtiyaç duyduğunuz konforu sağlayacak, kendinizi evinizde hissedeceğiniz Özerin Zeytinlik Öğrenci Yurduna davet ediyoruz.

✔ 92 yatak kapasitesi bulunan Özerin Zeytinlik Öğrenci Yurdu, Girne’nin Zeytinlik bölgesinde bulunmaktadır.

✔ Yurdumuz Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Milli Eğitim, Kültür ve Spor Bakanlığı tarafından onaylanmış bir özel öğrenci yurdudur.

✔ 2019 yılında hizmete giren yurdumuz; Girne Amerikan Üniversitesi’ne 1,5 km, Girne Üniversitesi’ne 5 km, Kıbrıs İlim Üniversitesi’ne 5,1 km, Uluslararası Final Üniversitesi’ne 8 km uzaklıktadır. Ayrıca yurdumuz şehir merkezine 3 km uzaklıkta olmakla birlikte Girne bölgesi üniversiteler bölgesine giden otobüslerin duraklarına yürüme mesafesindedir. Süpermarket, cafe, restaurant ve eğlence alanlarına yürüme mesafesindeyiz.

✔ Çağdaş, güvenli ve teknolojik yurt hizmetini siz değerli öğrencilere sıcak bir ortamda sunuyoruz.

✔ Öğrenci memnuniyeti prensibimizdir, konforlu odalarımız rahatınızın güvencesidir. Tek kişilik ve iki kişilik odalarımız mevcuttur. İstekleriniz ve problemleriniz için anında çözüm sağlayabilecek personelimiz 7/24 hizmetinizdedir. Oda girişlerimizde kartlı geçiş sistemimiz mevcuttur ve kameralı güvenlik sistemimiz ile size güvenli konaklama imkanı sunmaktayız.

✔ Odalar personelimiz tarafından temizlenmektedir. Çamaşırlarınızı çamaşırhanede yıkayabilir, kurutma makinesinde kurutabilir ve ütüleyebilirsiniz.

✔ Wireless hizmetimiz ücretsizdir.

✔ Zemin katta bulunan Karşılama Lobisi Cafe’de misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Televizyon izleme bölümümüz, revirimiz, ferah çalışma salonlarımız hizmetinizdedir.

✔ Açık ve kapalı oturma alanlarımız, bahçemiz, spor salonumuz ve çalışma odalarımız mevcuttur.

✔ Yurdumuzun deniz ve dağ manzarası vardır ve modern mimarimiz ile güzel bir eğitim hayatı geçirmeniz için buradayız.

Hizmetler
Yurt Hakkında
  • Oda Tipleri: Tek Kişilik, Çift Kişilik
İlçe
Yurt İletişim Bilgileri
  • info@ozerinogrenciyurdu.com
  • +90548 864 20 19
WhatsApp Hızlı İletişim!
Sosyal Medya
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum Bırak