Site logo

Arşivler

KKTC’de ARADIĞIN HER ŞEY BABUTSA’DA!

Babutsa.net

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yaşayan ve tamirci, boyacı, teknisyen, grafiker gibi çeşitli alalarda uzman arayan bireyler için kurulmuş Babutsa.net, pek çok alanda kaliteli hizmet vermek ve almak için ideal bir platformdur. Babutsa.net, birçok farklı kategoride ihtiyacınızı karşılayabilmenizi sağlamakta ve sizin ihtiyacınıza teklif veren insanlar arasından seçim yaparak kolay ve en uygun fiyatlı hizmetlere erişebileceğiniz bir ortam yaratmaktadır.

Gaizmağusa, Lefke, Girne, Lefkoşa ve Yüzelyurt’ta hizmet veren Babutsa.net, kullanım kolaylığıyla da ön plana çıkmaktadır. Bu platform üzerinden hizmet ihtiyaçlarınızı karşılamak için tek yapmanız gereken şey, web sitemizin ana sayfasında bulunan arama panelinden istediğiniz hizmeti aratmanız olacaktır. Daha sonrasında ise hizmet detaylarını vererek ilgili alanlarda uzman olan kişiler tarafından teklif alabilir ve teklifleri karşılaştırarak karar verebilirsiniz.

Babutsa.net’te Hangi Hizmetler Var?

Babutsa.net, her geçen gün bünyesine yeni hizmet kategorileri eklemekte ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yaşayan vatandaşların kolayca istediği hizmete erişmesini sağlamaktadır. “Bir tanıdığa değil, Babutsa.net’e sor” sloganı ile yola çıkan web sitemizin güncel olarak hizmet skalasında yer alan bazı seçenekler aşağıdaki listede belirtilmektedir.

  1. Tadilat – inşaat işleri
  2. Temizlik
  3. Sağlık ve Fitness
  4. Nakliyat
  5. Tamir
  6. Grafiker – Web tasarımı
  7. Organizasyon
  8. Özel Ders
Bu ve bu gibi hizmetlere ihtiyacınız varsa ve detaylıca fiyat araştırması yaparak karar vermek istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizi ziyaret etmektir. Evden çıkmadan tek bir panel üzerinden hizmetlere erişebilir ve ustalardan teklif alabilirsiniz. Üstelik siz de uzman olduğunuz alanlarda teklifler verebilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

Babutsa.net Ne İşe Yarar?

KKTC’de yaşayan vatandaşların hizmet almak veya vermek için kullandığı Babutsa.net, alanında deneyimli olan ustaları ve hizmete ihtiyaç duyan bireyleri tek bir çatı altında toplayan bir platformdur. Bu platform sayesinde, usta, öğretmen, kişisel antrenör, grafik uzmanı, tamirci, temizlikçi, bakım elemanı bulabilir ve istediğiniz hizmetleri alabilirsiniz. Web sitemizde sunulan en büyük avantajlardan bir tanesi de, almak istediğiniz hizmet için birden fazla teklif sunulmasıdır. Bu sayede size sunulan teklifleri görebilir ve fiyat performans değerlendirmesi yaparak istediğiniz ustadan hizmet alabilirsiniz. Eğer Babutsa.net üzerinde sunulan hizmetlerde uzman olduğunuzu düşünüyorsanız, hizmete ihtiyaç duyan bireyler için siz de teklif sunabilirsiniz. Sunduğunuz teklif, müşteriye iletilecek ve incelenecektir. Eğer iş için müşteri sizi seçerse detayları görüşebilir ve Babutsa.net üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Babutsa.net Hangi Şehirlerde Hizmet Veriyor?

KKTC sınırları içerisinde Gazimağusa, Lefke, Lefkoşa, Güzelyurt ve Girne’de hizmet veren Babutsa.net, bu illerde yaşayan vatandaşların gündelik işlerini çok kolay bir hale getirmektedir. Web sitemize giriş yaparak hizmetleri inceleyebilir ve ana sayfada yer alan panel üzerinden istediğiniz alanda araştırmalar yaparak kolayca karşılaştırma yaparak hizmet alabilirsiniz.